Pradžia / Sporto šakos



Right menu

Paskutinės naujienos

Radviliškio miesto 450-ajam jubiliejui – daugybė sporto renginių

Tris dienas jubiliejų šventęs Radviliškis šėlo ne tik koncertuose, bet ir sporto aikštynuose

Gegužės 5 d. Radviliškio sporto arenoje

Vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas Radviliškio miesto 450 metų jubiliejui pažymėti

Pasaulio sporto meistrų žaidynės

Š. m. balandžio 20 - 30 dienomis Auclande Naujojoje Zelandijoje vyko


Sporto šakos

Sporto šakų treniruočių grafikas

Eil.Nr

Sporto šaka

Treneris

Tel.Nr.

Amžius

Darbo dienos

Darbo laikas

Darbo vieta

1.

Boksas

Gražvydas Šalkauskas

861117383

13-15m.

I-V

17val.30min.-19val.

Bokso salė

2.

Karate

Arūnas Masalskis

868541145

9-12m.

I-IV

16val. -17val.30 min.

Spec. salė (Stiklo g. 8)

       

12-15m.

I-IV

19val. 30 min.-21val.

Spec. salė (Stiklo g. 8)

3.

Laisvosios imtynės

Justinas Kvietelaitis

860212984

11-14m.

I-V

15val.30min.-17val.

Imtynių salė

       

15-18m.

I-V

17val.-20val.

Imtynių salė

4.

Lengvoji atletika

Vladimiras Novikovas

868256597

15-16m.

I-V

15val.30min.-17val.

Lizdeikos gim.stadionas (Lizdeikos g. 6c)

       

17-19m.

I-V

17val.-18val.45min.

Lizdeikos gim.stadionas (Lizdeikos g. 6c)

   

Gintautas Poška

860125793

12-13m.

I-V

15val. 30 min.-17val.

Lizdeikos gim. stadionas (Lizdeikos g. 6c)

       

14-15m.

I-V

17val.-19val. 20 min.

Lizdeikos gim. stadionas (Lizdeikos g. 6c)

5.

Futbolas

Vaclovas Pocevičius

861033850

9-10m.

I, II, IV

15val.00min.-16val.30min.

Gražinos pag.mok. (Gražinos g. 8)

       

14-15m.

I-V

16val.35min.-18val. 50 min.

Jaunimo pag.mok. (Dariaus ir Girėno g. 27)

   

Ričardas Kanišauskas

861202346

7-9m.

I-IV

15val.-16val. 30 min.

Gražinos pag.mok.(Gražinos g. 8)

       

16-17m.

I-IV

16val.30min.-18val.45min.

Gražinos pag.mok. (Gražinos g. 8)

   

Mindaugas Urbonavičius

867547026

12-13m.

I, II, IV, V

17val.-18val.30min.

Jaunimo mokykla (Dariaus ir Girėno g. 27)

6.

Krepšinis

Rasa Augustinienė

867112268

7-9m.

I, IV, V

14val.30min.-16val.

Jaunimo pagr. mok. (Dariaus ir Girėno g. 27)

       

12-14m.

I, II, IV, V

16val.-17val.45min.

Vaižganto gimnazija (Vaižganto g. 29)

       

15-17m.

I, II, IV, V

17val.50min.-19val.55min.

Vaižganto gimnazija (Vaižganto g. 29)

   

Stasys Kruša

868238969

14-16m

I-V

15val.45min.-18val.00min.

Sporto arena (Radvilų g. 6)

       

15-17m.

I-V

18val.00min.-19val.30min.

Sporto arena (Radvilų g. 6)

   

Algis Pipiras

869887206

7-9m.

I, II, IV

14val.30min.-16val.

Sporto arena (Radvilų g. 6)

       

8-10m.

I-IV

16val.-17val.20min.

Sporto arena (Radvilų g. 6)

       

10-12m.

I-V

17.25val.-18.55val.

Sporto arena (Radvilų g. 6)

7.

Tinklinis

Tomas Belko

865050261

12-14m.

I, II, IV,

14val. 45 min. -16val.30min.

Šeduvos gimnazija (Pilies g. 17, Šeduva)

8.

Lauko tenisas

Saulius Andriušaitis

868745280

iki 10m.

I-IV

14val.-14 val 45min.

RTVMC sporto salė (Gedimino g. 81)

       

10-12m.

I-V

14 val. 50 min. - 15 val. 35 min.

RTVMC sporto salė (Gedimino g. 81)

9.

Taekvondo

Ernestas Mončauskas

867161293

9-12m.

I, III, IV

16 val. - 17 val. 30 min.

ŠSPC salė (Radvilų g. 17)

VISO: GRUPIŲ - 26

MOKINIŲ - 309