Pradžia / Sportiniai pasiekimai / Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyriaus

Paskutinės naujienos

Radviliškio miesto 450-ajam jubiliejui – daugybė sporto renginių

Tris dienas jubiliejų šventęs Radviliškis šėlo ne tik koncertuose, bet ir sporto aikštynuose

Gegužės 5 d. Radviliškio sporto arenoje

Vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas Radviliškio miesto 450 metų jubiliejui pažymėti

Pasaulio sporto meistrų žaidynės

Š. m. balandžio 20 - 30 dienomis Auclande Naujojoje Zelandijoje vyko

2010 m. Darbo ataskaita

2010 metais Radviliškio rajone dirbo 38 sporto darbuotojai (treneriai, seniūnijų sporto metodininkai ir kitas techninis personalas) rajono švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyriaus treniruotes nuo rugsėjo 1 d. lanko 399 moksleiviai. 29 mokomosios grupės.

Jaunieji sportininkai savo meistriškumą tobulinasi dalyvaudami respublikinėse, tarptautinėse varžybose. Sporto skyriuje veikia šie skyriai: šachmatai, boksas, laisvosios imtynės, lengvoji atletika, rankinis, futbolas, krepšinis. Dirba 14 etatinių trenerių. Radviliškio rajono savivaldybės tarybos 2008 lapkričio 20 d. T – 519 sprendimu Radviliškio rajono sporto centras nuo 2009 metų sausio 5 d. reorganizuotas i Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centrą, sporto skyrių.Rajone labiausiai kultivuojamos šios sporto šakos: futbolas, krepšinis, tinklinis, šachmatai, šaškės, karate, stalo tenisas, kultūrizmas, rankinis, žirgų sportas ir kitos.

Rajone veikia 22 registruoti sporto klubai,

Veikliausi iš jų :

Karate klubas „Kentauras“ (vadovas A. Masalskis);

Šeduvos sporto klubas „Šeduva“ (vadovas G. Skromanas);

Šeduvos technologijų ir verslo mokyklos sporto klubas „Salikalnis“ (vadovė G. Kazlauskienė);

Radviliškio šachmatų klubas (vadovas K. Mikalauskis);

Lizdeikos gimnazijos moksleivių sporto klubas „Startas“ (vadovas J. Varkuliavičius);

Imtynių sporto klubas „Laisvūnas“ (vadovas F. Vladimirovas).

Pasiekimai:

Prancūzijoje, Lyon mieste vyko XIII Pasaulio Shotokan Karatė čempionatas Armandas Bunius tapo Pasaulio čempionu jaunių grupėje (16-17 m.). Einius Novičenko taip pat tapo Pasaulio čempionu jaunučių grupėje (10-11 m.). Bernadeta Dauparaitė iš Pasaulio čempionato parsivežė tris bronzos medalius, Čekijoje vykusiame Europos čempionate tapo čempione. Remigijus Jurgilaitis – komandinėje jaunimo (16 – 20 m.) amžiaus grupėje laimėjo bronzos medalį.

Lietuvos Respublikos jaunučių žaidynėse bendra komandinėje įskaitoje iškovota 7 vieta III grupėje.

Boksininkas E. Korsakas iškovojo III vietą Lietuvos suaugusiųjų čempionate, E. Kosmočius iškovojo I vietą jaunučių bokso čempionate.

Lietuvos laisvųjų imtynių suaugusiųjų čempionate G. Morkis ir J. Kvietelaitis iškovojo II vietas.

D. Karpuchovas tapo Lietuvos jaunučių čempionu.

Lengvaatlečiai M. Ščeponavičius ir S. Sadauskaitė tapo Lietuvos čempionais.

Krepšininkai E. Žukauskas, D. Bičkauskas ir R. Pipiras treniruojasi Vilniuje olimpinio rezervo centre.

Moksleivių krepšinio lygos čempionatuose bendra komandinėje įskaitoje rajonas iškovojo 19 vietą (iš 68 komandų).

Sėkmingai startavo NKL varžybose vyrų krepšinio komanda „Radviliškis“.

Moterų krepšinio komanda „Radviliškis“ dalyvauja moterų krepšinio A lygoje.

Dvi veteranų vyrų komandos dalyvauja Lietuvos veteranų krepšinio čempionatuose.

Radviliškio futbolo komanda „Lokomotyvas“ Šiaulių apskrities pirmenybėse iškovojo 5 vietą.

Sporto klubo „Iskera“ atstovas Donatas Sivickis Lietuvos žiedinių motociklų čempionate tuo pačiu ir Baltijos šalių čempionate aukščiausioje „Superbike“ klasėje iškovojo II vietą.

Kosminio modeliavimo atstovai P. Nevedomskas ir M. Razgaitis iškovojo pirmąsias vietas Lietuvos suaugusiųjų čempionate.

P. Nevedomskas Pasaulio čempionate Serbijoje iškovojo 9 vietą.

V. Kudirkos pagrindinė mokykla Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinėse varžybose „Drąsus, stiprūs, vikrūs“ 3 – 4 klasių tarpe užėmė trečiąją vietą.

Baisogalos gimnazijos berniukų krepšinio komanda (3x3) finalinėse varžybose iškovojo III vietą.

Trys rankininkai, keturi imtynininkai, penki karatistai, vienas boksininkas, vienas šachmatininkas, du lengvaatlečiai yra Lietuvos rinktinės nariai.

2010 metų rajono sportiškiausios mokyklos konkurse laimėtojais vidurinių mokyklų (gimnazijų) grupėje tapo Šeduvos gimnazija, pagrindinių mokyklų grupėje – Pakalniškių pagrindinė mokykla.

Sporto bazė

2010 m. sporto bazė: sporto arena (39 m. x 49 m.), 19 sporto salių, specializuotos imtynių ir bokso, 18 stadionų, vienas uždaras jojimo maniežas, 50 mažesnio naudojimosi aikštelių (tinklinio, krepšinio ir kitos), teniso kortai Baisogaloje ir Radviliškyje.

Parengta Šeduvos ir Vaižganto gimnazijų sporto aikštyno ir stadiono rekonstrukcijos technine dokumentacija.

Baigiama vykdyti Valstybinė investicijų programa Radviliškio miesto stadiono rekonstrukcijos darbams.

Renginiai

Vasario mėnesį vyko Lietuvos moterų krepšinio lygos žvaigždžių diena kurioje dalyvavo sportininkės iš visos Respublikos, bei Lietuvos Respublikos Seimo komanda.

Raudondvaryje vyko Radviliškio rajono ristūnų žirgų lenktynės rajono Mero taurei laimėti.

Kovo mėnesį Radviliškio sporto arenoje vyko vyrų ir moterų tinklinio taurės varžybos laikraščių „Ūkininko patarėjas“ ir „Šeimininkė“.

Balandžio mėnesį vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas įstojimo į Europos Sąjungą dienai paminėti.

Tradicinis šachmatų turnyras skirtas rajono Mero taurei laimėti

Moksleivių bėgimas „Aplink Beinoravą“ kraštiečio Lietuvos Respublikos Seimo nario V. Matuzo prizams laimėti.

Gegužės mėnesį Baisogaloje vyko rankų lenkimo čempionatas. Vyrų ir moterų Respublikinis tinklinio turnyras Mero taurei laimėti.

Birželio mėnesį vyko gatvės krepšinis (3x3) prie prekybos centro „IKI“.

Vyko regiono žmonių su negalia sporto šventė.

Liepos mėnesį vyko tarptautinis šachmatų turnyras skirtas Valstybės dienos proga.

Rugpjūčio mėnesį vyko miesto šventės renginiai, tarptautinis vaikų krepšinio ir futbolo turnyras kuriame dalyvavo svečiai iš Baltarusijos.

Rugsėjo mėnesį Radviliškio sporto arenoje vyko Lietuvos Nacionalinės lygos vyrų krepšinio turnyras rajono Mero taurei laimėti.

Bendrojo lavinimo mokyklų bėgimas Aukštelkai – Radviliškis „Auksinis ruduo 2010“.

Spalio mėnesį vyko tarpmiestinis jaunių rankinio turnyras Mero taurei laimėti, globėjas, kraštietis buvęs rankininkas Lietuvos Respublikos Seimo narys Kazimieras Kuzminskas.

2010 metais Radviliškio sporto arenoje buvo pagerbti 2009 metų geriausieji sportininkai ir treneriai.

I. Geriausi sportininkai (olimpinės sporto šakos):

1. Mažvydas Ščeponavičius - lengvoji atletika; (Respublikos ir Baltijos šalių čempionas)

· Treneris Tomas Belko - lengvoji atletika.

2. Giedrius Morkis - laisvosios imtynės; (Lietuvos čempionatas III v. ir Europos čempionatas VIII v.)

· Treneris Fiodaras Vladimirovas - laisvosios imtynės.

3. Evaldas Korsakas - boksas; (Lietuvos čempionatas III v.)

· Treneris Olius Vainauskas - boksas.

4. Rytis Rauktys - krepšinis; (Regioninė krepšinio lyga I v.)

· Treneris Stasys Kruša - krepšinis.

5. Ričardas Kanišauskas - futbolas; (Respublikos A lygos čempionato dalyvis - Lokomotyvo komanda)

· Treneris Vaclovas Pocevičius - futbolas.