Pradžia / Sportiniai pasiekimai / GERIAUSI 2012 M. RADVILIŠKIO RAJONO SPORTININKAI IR TRENERIAI



Right menu

Paskutinės naujienos

Radviliškio miesto 450-ajam jubiliejui – daugybė sporto renginių

Tris dienas jubiliejų šventęs Radviliškis šėlo ne tik koncertuose, bet ir sporto aikštynuose

Gegužės 5 d. Radviliškio sporto arenoje

Vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas Radviliškio miesto 450 metų jubiliejui pažymėti

Pasaulio sporto meistrų žaidynės

Š. m. balandžio 20 - 30 dienomis Auclande Naujojoje Zelandijoje vyko


  

GERIAUSI 2012 M. RADVILIŠKIO RAJONO SPORTININKAI IR TRENERIAI

Vasario 16 d. Radviliškio sporto arenoje buvo apdovanoti geriausi rajono sportininkai ir treneriai

I. Geriausi sportininkai (strateginės – olimpinės sporto šakos):

1. Guoda Sadauskaitė – lengvoji atletika; (Lietuvos suaugusiųjų čempionatas – II vieta 1500 m. bėgimas). Treneris - Vladimiras Novikovas

2. Simas Asačiovas – laisvosios imtynės; (Lietuvos suaugusių laisvųjų imtynių čempionatas II v.)

3. Justinas Kvietelaitis – laisvosios imtynės; (Lietuvos suaugusių čempionatas – III v.). Treneris - Fiodaras Vladimirovas

4. Aivaras Rudzitis – futbolas; (Lietuvos II lygos vakarų zonos čempionas). Treneris - Mindaugas Urbonavičius

5. Deividas Šivickas – laisvosios imtynės; (Lietuvos suaugusiųjų čempionatas – III v.). Treneris - Justinas Kvietelaitis

II. Neolimpinės sporto šakos:

1. Karolis Simaitis – kosminis modeliavimas; (Respublikos kosminio modeliavimo čempionatas II v., Pasaulio kosminio modeliavimo čempionatas VI v.). Treneris - Viktoras Karmonas

2. Donatas Sivickis – motociklų žiedinės lenktynės (Lietuvos čempionatas I v.). Treneris - Darius Sivickis

3. Armandas Bunius – karate; (Pasaulio ir Lietuvos jaunių čempionas). Treneris - Arūnas Masalskis

4. Raimondas Vaicekauskas – lengvoji atletika; (Vasaros specialios Europos olimpiados III v. laimėtojas jaunimo tarpe 200 m. ir 400 m. bėgimas). Treneris - Arūnas Bagdonas

5. Bernadeta Dauparaitė – karate; (Pasaulio ir Lietuvos jaunių čempionė). Treneris - Arūnas Masalskis

III. Veteranai:

1. Genovaitė Kazlauskienė – lengvoji atletika (Pasaulio veteranų čempionatas – III v. rutulio stumimas);

2. Apolonas Vaiksalu – imtynės (Lietuvos veteranų savigynos ir dziudo čempionas)

3. Edvardas Nakčiūnas – jėgos trikovė (Lietuvos veteranų čempionatas – III v.)

IV. Švietimo įstaigos (sportiškiausios rajono švietimo įstaigos):

1. Šeduvos gimnazija (vidurinių, gimnazijų tarpe);

2. Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla (pagrindinių mokyklų tarpe);

3. Baisogalos darželis – mokykla (darželių tarpe).

V. Geriausios komandos:

1. Futbolo klubas „Lokomotyvas“ (Klubo komanda – V-ųjų TAFISA Pasaulio sportas visiems žaidynių „Šiauliai – 2012“ čempionė, Lietuvos II lygos vakarų zonos nugalėtoja); (treneris – Mindaugas Urbonavičius);