Pradžia / Sportiniai pasiekimai / GERIAUSI 2011 M. RADVILIŠKIO RAJONO SPORTININKAI IR TRENERIAI



Right menu

Paskutinės naujienos

Radviliškio miesto 450-ajam jubiliejui – daugybė sporto renginių

Tris dienas jubiliejų šventęs Radviliškis šėlo ne tik koncertuose, bet ir sporto aikštynuose

Gegužės 5 d. Radviliškio sporto arenoje

Vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas Radviliškio miesto 450 metų jubiliejui pažymėti

Pasaulio sporto meistrų žaidynės

Š. m. balandžio 20 - 30 dienomis Auclande Naujojoje Zelandijoje vyko


  

GERIAUSI 2011 M. RADVILIŠKIO RAJONO SPORTININKAI IR TRENERIAI

Vasario 23 d.Radviliškio rajono savivaldybėje buvo apdovanoti geriausi rajono sportininkai ir treneriai

I. Geriausi sportininkai (strateginės sporto šakos):

1. Simas Asačiovas – laisvosios imtynės; (Lietuvos suaugusių laisvųjų imtynių čempionatas I v., Europos suaugusių laisvųjų imtynių čempionatas X v.)

2. Evaldas Korsakas – boksas; (Respublikos suaugusiųjų bokso čempionatas III v.)

3. Guoda Sadauskaitė – lengvoji atletika; (Lietuvos jaunių sporto žaidynės I v., Baltijos jūros šalių jaunių žaidynės I v.)

4. Mažvydas Ščeponavičius – lengvoji atletika; (Lietuvos jaunių pirmenybės III v., Lietuvos jaunių sporto žaidynės I v.)

5. Matas Liorentas – laisvosios imtynės; (Lietuvos jaunių sporto žaidynės II v.)

Treneriai:

1. Tomas Belko – lengvoji atletika;

2. Fiodaras Vladimirovas – laisvosios imtynės;

3. Olius Vainauskas – boksas;

4. Vladimiras Novikovas – lengvoji atletika;

5. Justinas Kvietelaitis – laisvosios imtynės.

II. Neolimpinės sporto šakos:

1. Armandas Bunius – karate; (SKDUN Pasaulio jaunimo čempionatas I v.)

2. Bernadeta Dauparaitė – karate; (WSKA Pasaulio jaunimo čempionatas II v.)

3. Modestas Kuvikas – karate; (SKDUN Pasaulio jaunimo čempionatas I v.)

4. Karolis Simaitis – kosminis modeliavimas; (Respublikos kosminio modeliavimo čempionatas I v., Europos kosminio modeliavimo čempionatas VI v.)

5. Aušra Stankuvienė – jėgos trikovė; (Pasaulio specialiosios Olimpiados vasaros žaidynės I v.)

Treneriai:

Viktoras Karmonas – kosminis modeliavimas;

Arūnas Masalskis – karate;

Dalius Lapašinskas – jėgos trikovė.

III. Švietimo įstaigos (sportiškiausios rajono švietimo įstaigos):

1. Šeduvos gimnazija (vidurinių, gimnazijų tarpe);

2. Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla (pagrindinių mokyklų tarpe);

3. Baisogalos darželis – mokykla (darželių tarpe).

IV. Geriausios komandos:

1. Karate klubas „Kentauras“ (Klubo komanda – Pasaulio čempionai); (treneris – Arūnas Masalskis);

2. Kosminio modeliavimo komada. Europos kosminio modeliavimo čempionatas III vieta; (treneris – Viktoras Karmonas);

3. Sporto skyriaus 1995 – 1996 m. berniukų futbolo komanda (treneris – Vaclovas Pocevičius).