Pradžia / Sportiniai pasiekimai / GERIAUSI 2010 M. RADVILIŠKIO RAJONO SPORTININKAI IR TRENERIAI



Right menu

Paskutinės naujienos

Radviliškio miesto 450-ajam jubiliejui – daugybė sporto renginių

Tris dienas jubiliejų šventęs Radviliškis šėlo ne tik koncertuose, bet ir sporto aikštynuose

Gegužės 5 d. Radviliškio sporto arenoje

Vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas Radviliškio miesto 450 metų jubiliejui pažymėti

Pasaulio sporto meistrų žaidynės

Š. m. balandžio 20 - 30 dienomis Auclande Naujojoje Zelandijoje vyko


  

GERIAUSI 2010 M. RADVILIŠKIO RAJONO SPORTININKAI IR TRENERIAI

Vasario 19 d. Radviliškio sporto arenoje buvo apdovanoti geriausi rajono sportininkai ir treneriai

I. Geriausi sportininkai (strateginės sporto šakos):

1. Mažvydas Ščeponavičius - lengvoji atletika; (Respublikos jaunučių ir Baltijos šalių čempionas)

  • Treneris Tomas Belko - lengvoji atletika.

2. Guoda Sadauskaitė - lengvoji atletika; (Respublikos jaunučių ir Baltijos šalių čempione)

  • Treneris Vladimiras Novikovas - lengvoji atletika.

3. Giedrius Morkis - laisvosios imtynės; (Lietuvos čempionatas II v. ir Pasaulio studentų čempionatas 5 v.)

  • Treneris Fiodaras Vladimirovas - laisvosios imtynės.

4. Darius Karpuchovas - laisvosios imtynės; (Lietuvos jaunučių pirmenybių, bei žaidynių čempionas)

  • Treneris Justinas Kvietelaitis - laisvosios imtynės.

5. eigirdas Kasmočius - boksas; (Lietuvos jaunučių pirmenybių II v.)

  • Treneris Olius Vainauskas - boksas.

II. Neolimpinės sporto šakos:

1. Paulius Nevedomskas - kosminis modeliavimas; (Respublikos čempionas ir Pasaulio kosminio modeliavimo jaunimo čempionatas IV v.)

  • Treneris Viktoras Karmonas - kosminis modeliavimas.

2. Paulius Markevičius - kosminis modeliavimas; (Respublikos čempionatas II v. ir Pasaulio kosminio modeliavimo jaunimo čempionato IV v.)

  • Treneris Viktoras Karmonas - kosminis modeliavimas.

3. Armandas Bunius - karate; (Pasaulio shotokan karate jaunių čempionatas I v. ir ESKA Europos jaunių čempionatas V v.)

  • Treneris Arūnas Masalskis - karate.

4. Remigijus Jurgilaitis - karate; (Lietuvos jaunimo čempionatas II v. ir Pasaulio shotokan karate jaunimo čempionatas III v.)

  • Treneris Arūnas Masalskis - karate.

5. Vaidas Augutis - jėgos trikovė; (Lietuvos jaunimo trikovės čempionatas ir Europos spec. olimpiados jaunimo žaidynės III v.)

  • Treneris Dalius Lapašinskas - jėgos trikovė.

III. Mokyklos (sportiškiausios rajono mokyklos):

1. Šeduvos gimnazija (vidurinių, gimnazijų tarpe);

2. Pakalniškių pagrindinė mokykla (pagrindinių mokyklų tarpe).

IV. Sportinių žaidimų grupėje:

1. Krepšinio klubas „Radviliškis“; (treneris - Algis Pipiras);

2. Futbolo komanda „Lokomotyvas“; (treneris - Vaclovas Pocevičius);

3. Sporto skyriaus 1992 m. krepšinio berniukų komanda (treneris - Stasys Kruša).

V. Žaidėjai:

1. Rytis Rauktys - krepšinis;

2. Deividas Dargužas - futbolas;

3. Dovis Bičkauskis - krepšinis.