Pradžia / Naujienos / Radviliškio miesto 450-ajam jubiliejui – daugybė sporto renginiųRight menu

Paskutinės naujienos

Radviliškio miesto 450-ajam jubiliejui – daugybė sporto renginių

Tris dienas jubiliejų šventęs Radviliškis šėlo ne tik koncertuose, bet ir sporto aikštynuose

Gegužės 5 d. Radviliškio sporto arenoje

Vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas Radviliškio miesto 450 metų jubiliejui pažymėti

Pasaulio sporto meistrų žaidynės

Š. m. balandžio 20 - 30 dienomis Auclande Naujojoje Zelandijoje vyko


  

Radviliškio miesto 450-ajam jubiliejui – daugybė sporto renginių

Tris dienas jubiliejų šventęs Radviliškis šėlo ne tik koncertuose, bet ir sporto aikštynuose

Sporto mėgėjus kvietė bėgimo, paplūdimio tinklinio varžybos, naktinis futbolo, tarptautinis vaikų krepšinio ir futbolo, teniso, šachmatų turnyrai, Baltijos šalių galiūnų čempionato finalas.

Liepos 6-ąją šventiniai renginiai prasidėjo bėgimu Radviliškio gatvėmis „4500 m. Simbolinį atstumą, susijusį su miesto jubiliejaus skaičiumi, įveikė daugiau nei 100 bėgikų iš Radviliškio, Kelmės, Telšių, Kauno, Pasvalio, Šiaulių miesto ir rajono, Sidabravo, Šaukoto.

Bėgimo „Radviliškiui 450““rezultatai 2003–2005 m. grupė

Merginos

I vieta Agnė Urbutytė, Kaunas, laikas 21:52;

II vieta Giedra Velykytė, Kaunas, laikas 22:55;

III vieta Paulina Aleksiūnaitė, Radviliškis, laikas 22:57;

Vaikinai

I vieta Mikas Montvilas, Šiaulių rajonas, laikas 15:21;

II vieta Matas Adomavičius, Sidabravas, laikas 16:02;

III vieta Modestas Tarbūnas, Radviliškis, laikas 17:45;

2000–2002 m. grupė Merginos

I vieta Rosita Jasaitytė, Radviliškis, laikas 16:25;

II vieta Ramunė Parimskytė, Pasvalys, laikas 17:18;

III vieta Gabija Ruseckaitė, Sidabravas, laikas 20:13;

Vaikinai

I vieta Faustas Marcinkevičius, Pakruojis, laikas 13:52;

II vieta Evaldas Jomantas, Sidabravas, laikas 16:42;

III vieta Egidijus Ivanovas, Pociūnėliai, laikas16:46;

1982–1999 m. grupė Merginos

I vieta Austė Jaunušauskatė, Telšiai, laikas 15:05;

II vieta Vilmantė Stašauskaitė, Radviliškis, laikas 18:50;

III vieta Jurgita Stasiulaitienė, Šaukotas ,laikas 19:07;

Vaikinai

I vieta Armonas Joris, Biržai–Kaunas, laikas 14:12;

II vieta Giedrius Žiogas, Kaunas, laikas 14:34;

III vieta Paulius Pocius, Šiauliai,laikas 14:49;

1981 m. grupė Moterys

I vieta Elena Lekavičienė, Radviliškis, laikas 21:40,00;

II vieta Inga Vareikienė, Pasvalys, laikas 23:48,00;

III vieta Lina Beresnevičienė Radviliškis, laikas 24:45,00;

Vyrai

I vieta Arnas Lukošaitis, Šiaulių rajonas, laikas 14:12,12 ;

II vieta Gintaras Andruška, Šiaulių rajonas, laikas 14:23,00

III vieta Augustinas Mitkus, Radviliškis, laikas 15:06,00

Radviliškiečius ir miesto svečius sudomino Baltijos šalių galiūnų čempionato finalinės varžybos. Lagaminų nešimo, automobilio atkėlimo, padangų vertimo, komandų svorio laikymo prieš save, naščių nešimo ir „Cramo“ rungtyse varžęsi septyni Baltijos šalių galiūnai Janis Šleckus, Vidas Blekaitis, Martynas Brusokas, Mindaugas Jaras, Karolis Aleksandravičius, Donaldas Andriulis, Audrius Jokūbaitis nepabūgo lietaus, nors jis ir apsunkino jų kovą dėl pergalės. Baltijos galiūnų čempiono titulą iškovojo Latvijos sportininkas Janis Šleckus, surinkęs 37 taškus. Vos pusantro taško nuo jo atsiliko Lietuvos galiūnas iš Birštono Vidas Blekaitis (35,5 taško). Jam nepavyko apginti čempiono vardo, kurį jis buvo apgynęs net tris kartus. Trečioji vieta atiteko vilniečiui Mindaugui Jarui (28 taškai).

Liepos 7-ąją Radviliškio Lietuvos Sąjūdžio stadioną sudrebino naktinis futbolo turnyras. Jame dalyvavo 18 komandų iš Radviliškio, Šeduvos, Pašušvio, Šiaulių, Pakruojo, Panevėžio. Turnyro atidarymo ceremonijoje garbingos ir atkaklios kovos dalyviams linkėjo Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. Komandos rungėsi keturiuose pogrupiuose. Dėl bronzos medalių kovojo „Feyenord“ ir „Saulininko“ komandos. III vietą iškovojo „Saulininko“ žaidėjai. Finalo rungtynėse susitiko Panevėžio „Sportidus“ ir Radviliškio „Armiratas“. Kaip ir buvo tikėtasi, atkakli kova vyko nuo pirmos iki paskutinės rungtynių minutės. Gausiai susirinkusių žiūrovų džiaugsmui rezultatu 2:1 pergalę šventė radviliškiečiai.

Radviliškio šachmatininkai taip pat paminėjo Radviliškio miesto gimtadienį, jie liepos 7–9 dienomis suorganizavo tarptautinės šachmatų varžybas. Suorganizuotos žaibo, komandinės ir asmeninės šachmatų varžybos. Šiemet varžybose kovojo Lietuvos ir Lenkijos Gniezno miesto šachmatininkai. Iš viso dalyvavo apie 80 dalyvių iš Radviliškio, Šiaulių, Kauno, Plungės, Tauragės.

Komandinėse varžybose nugalėtoja tapo Šiaulių „Drakono“ komanda, ąntrąją vietą iškovojo svečiai iš Gniezno miesto, treti liko perspektyvioji Šiaulių miesto jaunimo komanda pasivadinusi „Traiškytojais“.

Žaibo varžybose geriausias buvo kaunietis Laurynas Miknevičius, antras liko radviliškietis Kęstutis Mikalauskis, trečias – radviliškietis Raimundas Kisielius.

Asmeninėse varžybose nepralenkiamas buvo plungietis Gytis Vaičekauskas, antras liko radviliškietis Raimundas Kisielius, trečias – šiaulietis Rimas Tamošaitis. Moterų grupėje geriausiai pasirodė šachmatininkė iš Gniezno Octavia Wilk, o geriausiu užsienio žaidėju pripažintas šachmatininkas iš Gniezno Szymon Banach.

Tradiciniuose tarptautiniuose vaikų krepšinio ir futbolo turnyruose susirungė komandos iš Baltarusijos Nesvyžiaus miesto, Lietuvos Joniškio, Kelmės, Kuršėnų ir Radviliškio miestų ir Ukrainos Umanės miesto. Krepšinio aikštelėje pergalę šventė Joniškio krepšininkai, antrojoje vietoje liko krepšininkai iš Nesvyžiaus, trečiojoje – Radviliškio komanda. Futbolo aikštelėje aukso medalius iškovojo Nesvyžiaus futbolininkai, antri liko Umanės futbolininkai, treti – Radviliškio komanda.

Teniso mėgėjai Radviliškio miesto jubiliejaus proga varžėsi trijuose turnyruose. Mažieji teniso mėgėjai rungtyniavo dvejose amžiaus grupėse: 7-mečių ir 9-mečių. Iš viso turnyre varžėsi 18 mažųjų tenisininkų iš Radviliškio ir Šiaulių. 7-mečių grupėje I vietą iškovojo Arnas Povilianskas, II vietą – Mantas Povilianskas, III – Aramandas Karenauskas. Devynmečių grupėje pirmosiomis vietomis džiaugėsi Mėta Karčemarskaitė ir Matas Kurmanskas, II vietos atiteko Ugnei Vasiliauskaitei ir Arijui Graževičiui, III vietos – Ugnei Švėgždaitei ir Kristupui Savickui.

Suaugusiųjų turnyre susirungė 24 dalyviai iš Radviliškio, Šiaulių, Pasvalio, Biržų, Baisogalos, Vilniaus, Klaipėdos. Pirmąją vietą iškovojo radviliškietis Tomas Vyšniauskas, II vietą – radviliškietis, dabar gyvenantis Šiauliuose, Saulius Dambrauskas, III vietą iškovojo radviliškietis Aurelijus Stauga.

Paplūdimio tinklinio varžybos sukvietė tikrus šio sporto entuziastus. 18 komandų iš Radviliškio, Kauno, Rokiškio, Kelmės, Šiaulių ir kitų Lietuvos miestų varžėsi dėl geriausiųjų vardo. Vaikinų grupėje I vietą iškovojo Tomas Vanagas ir Nedas Skultinas iš Šiaulių, II vieta atiteko kelmiškiams Mindaugui Goriui ir Mantui Grinevičiui, II vieta – radviliškiečiams Žilvinui Bernotui ir Andrejui Kryžanovskiui. Merginų grupėje I vietą iškovojo Ieva Uržaitė ir Greta Virozerovaitė, II lvieta atitekto Modestai Bielskytei ir Gabijai Malonytei, III vieta – Aleksandrai Mamonaitei ir Aurelijai Puščiūtei.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Nuotraukas ir rezultatus galima pažiūrėti: http://www.radviliskis.lt/lit/Radviliskio-miesto-450-ajam-jubiliejui--daugybe-sporto-renginiu