Pradžia / Naujienos / Balandžio 7-8 dienomis Anykščių sporto ir laisvalaikio centro „Nykščio namai“ sporto arenojeRight menu

Paskutinės naujienos

Radviliškio miesto 450-ajam jubiliejui – daugybė sporto renginių

Tris dienas jubiliejų šventęs Radviliškis šėlo ne tik koncertuose, bet ir sporto aikštynuose

Gegužės 5 d. Radviliškio sporto arenoje

Vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas Radviliškio miesto 450 metų jubiliejui pažymėti

Pasaulio sporto meistrų žaidynės

Š. m. balandžio 20 - 30 dienomis Auclande Naujojoje Zelandijoje vyko


  

Balandžio 7-8 dienomis Anykščių sporto ir laisvalaikio centro „Nykščio namai“ sporto arenoje

Finišavo 2017 Lietuvos jaunių imtynių čempionatas

Geriausiai iš Radviliškiečių imtynininkų sekėsi ir tvirtą sportinį charakterį demonstravo Tomas Kačiukevičius, kuris svorio kategorijoje iki 69 kg pirmoje kovoje nugalėjo E. Okunį iš Vilkaviškio, kurį jau pirmame kėlinyje paguldė ant menčių atlikdamas metimą per dubenį. Antroje kovoje jis susitiko su vilkaviškiečiu P. Veličko. Tuo pačiu veiksmu Tomas varžovą paguldė ant menčių antrame kėlinyje. Finale Tomas susiėmė su U. Simanauskiu. Atkaklioje kovoje pasibaigus laikui 4:0 pergalę iškovojo Tomas. Jis trečią kartą tapo Lietuvos jaunių čempionu. Svorio kategorijoje varžėsi 11 imtynininkų.

Tomas intensyviai ruošėsi šioms varžyboms. Kad galėtų dalyvauti šioje kategorijoje jam teko numesti virš trijų kilogramų svorio. Jis puikiai susitvarkė ir pasiekė vieną iš savo tikslų. Tai pavyzdys kitiems sportininkams, kad sunkus darbas ir tvirtas charakteris duoda norimą rezultatą.

Radviliškio imtynininkus treniruoja Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro imtynių treneris Justinas Kvietelaitis.