Pradžia / Naujienos / Baigėsi Radviliškio rajono vyrų krepšinio pirmenybės „Radviliškio miesto 450-čiui“ paminėti

Right menu

Paskutinės naujienos

Radviliškio miesto 450-ajam jubiliejui – daugybė sporto renginių

Tris dienas jubiliejų šventęs Radviliškis šėlo ne tik koncertuose, bet ir sporto aikštynuose

Gegužės 5 d. Radviliškio sporto arenoje

Vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas Radviliškio miesto 450 metų jubiliejui pažymėti

Pasaulio sporto meistrų žaidynės

Š. m. balandžio 20 - 30 dienomis Auclande Naujojoje Zelandijoje vyko

Balandžio 9 d. sporto arenoje vyko finaliniai pirmenybių susitikimai

Pirmieji į aikštę išbėgo „Gerista II“ ir „Ewos“ kurie jėgas surėmė varžybose dėl paguodos taurės, pagrindiniam laikui pasibaigus nugalėtojas nebuvo aiškus ir tik po pratęsimo rezultatu 107:101 nugalėjo „Gerista II“ komanda.
Dėl trečios vietos susitiko „Jauniai“ – „Švyturys“ jauniai šiais metais jau buvo įveikę „Švyturio“ komanda grupės varžybose, bet kovoje dėl II vietos „Švyturio“ komanda parodė charakteri ir laimėjo rungtines 82:72 (18:18; 26:18; 13:13; 25:23), rezultatyviausiai žaidė (ŠVY: Lukas Praskorys 26 tšk., Rytis Rauktys 25 tšk., Vytautas Janušonis 12 tšk. / JAU: Domantas Burneika 20 tšk., Justas Tarvydas 15 tšk., Almantas Stankevičius 13 tšk.).
Dėl pirmosios vietos susitiko „Fortina“ – „RNDV“ abi komandos taip pat susitiko antrą kartą šiais metais, pirmąjį kartą pergalę šventė „Fortina“ krepšininkai, bet finale stipresni buvo „RNDV“ krepšininkai kurie nugalėjo priešininkus 98:77 (20:26; 26:8; 24:15; 28:28), rezultatyviausiai žaidė (RND: Rytis Benaitis 26 tšk., Lukas Pipiras 21 tšk., Aurimas Pocius 19 tšk. / FOR: Rokas Jankūnas 26 tšk., Kristijonas Zakas 17 tšk., Aurimas Butkus 11 tšk.) ir trečią sezoną iš eilės tapo pirmenybių čempionais.