Paskutinės naujienos

Radviliškio miesto 450-ajam jubiliejui – daugybė sporto renginių

Tris dienas jubiliejų šventęs Radviliškis šėlo ne tik koncertuose, bet ir sporto aikštynuose

Gegužės 5 d. Radviliškio sporto arenoje

Vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas Radviliškio miesto 450 metų jubiliejui pažymėti

Pasaulio sporto meistrų žaidynės

Š. m. balandžio 20 - 30 dienomis Auclande Naujojoje Zelandijoje vyko

Naujienos

RADVILIŠKIO RAJONO II LYGOS VYRŲ KREPŠINIO ČEMPIONATO

R E Z U L T A T Ų L E N T E L Ė

Lapkričio 16- 18 dienomis Šiauliuose įvyko Lietuvos jaunių komandinės šachmatų pirmenybės.

Puikiai pasirodė Radviliškio Sporto Centro merginu komanda sugebėjusi atkaklioje kovoje iškovoti 3-ją vietą.

Tęsiasi Lietuvos regionų krepšinio čenpionatas

Savaitgalį „Radviliškio“ komanda rezultatu 107 : 85 nugalėjo Neringos „Neringos kuršiai“ komandą.

Šiaulių apskrities laisvųjų imtynių jaunių pirmenybės

Š. m. lapkričio 9 d. Radviliškyje vyko Šiaulių apskrities laisvųjų imtynių jaunių pirmenybės, skirtos Radviliškio miesto 440-mečiui pažymėti.

Baigėsi LFF III lygos futbolo pirmenybės

Baigėsi LFF III lygos futbolo pirmenybės, kuriose dalyvavo trylika Šiaulių apskrities komandų. Šiose varžybose dalyvavo mūsų rajono komanda ,Žėrutis — Lokomotyvas (tr.V.Pocevičius ) ir iškovojo antrą vietą.

Šachmatų pirmenybės

2007.11.03 Radviliškyje įvyko Šiaulių apskrities greitųjų šachmatų pirmenybės.Varžybos vyko šveicariška sistema 9 ratais.

Savaitgalį „Radviliškio“ komanda rezultatu 83 : 82 namuose nugalėjo Vakarų pogrupio lyderę Plungės „SM-Inesos“ komandą.