Pradžia / Moksleivių sportas / 2017 m. vasario 7d. Radviliškio rajono Baisogalos sporto klube „Auridana“

Paskutinės naujienos

Radviliškio miesto 450-ajam jubiliejui – daugybė sporto renginių

Tris dienas jubiliejų šventęs Radviliškis šėlo ne tik koncertuose, bet ir sporto aikštynuose

Gegužės 5 d. Radviliškio sporto arenoje

Vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas Radviliškio miesto 450 metų jubiliejui pažymėti

Pasaulio sporto meistrų žaidynės

Š. m. balandžio 20 - 30 dienomis Auclande Naujojoje Zelandijoje vyko

2017 m. vasario 7d. Radviliškio rajono Baisogalos sporto klube „Auridana“

Vyko mokyklų žaidynių kaimo vietovių 2006 m. gim. vaikų kvadrato varžybos

Nepatyrę pergalės skonio Sidabraviečiai liko treti. Intrigą varžybose bandę sukurti Pociūnėlių pagrindinės mokyklos mokiniai. Deja pritrūkę varžybų patirties ir sportinės sėkmės Pociūnėlių vaikų komanda iškovojo antrosios vietos diplomus. Baisogalos mokyklos darželio auklėtiniai atsivedę didžiulį būrį draugų stebėti kvadrato varžybas per kurias pademonstravo per eilę metų sukauptą patirtį ir gilias sportines tradicijas nesunkiai įveikė visus varžovus tapdami rajono čempionais. Mažieji sportininkai apdovanoti diplomais ir taure. Papildomus prizus įteikė Lietuvos Respublikos seimo narys Aurimas Gaidžiūnas.