Pradžia / Moksleivių sportas / 2017 m. kovo 1 d. Radviliškio „Sporto arenoje“ vyko rajono mokyklų žaidynių

Paskutinės naujienos

Radviliškio miesto 450-ajam jubiliejui – daugybė sporto renginių

Tris dienas jubiliejų šventęs Radviliškis šėlo ne tik koncertuose, bet ir sporto aikštynuose

Gegužės 5 d. Radviliškio sporto arenoje

Vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas Radviliškio miesto 450 metų jubiliejui pažymėti

Pasaulio sporto meistrų žaidynės

Š. m. balandžio 20 - 30 dienomis Auclande Naujojoje Zelandijoje vyko

2017 m. kovo 1 d. Radviliškio „Sporto arenoje“ vyko rajono mokyklų žaidynių

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

Kuriose dalyvavo trys 2006 m. gim. moksleivių komandos. Intrigą sukūrė Vaižganto progimnazijos komandą kuri keturias estafetės ėjo koja kojon su praeitų metų čempionais Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos moksleiviais. Kudirkiečiai laiku padarė išvadas ir likusias penkias estafetes įveikė geriausiu laiku. Pirmąją vietą iškovojo Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos komanda. Antrąją vietą iškovojo Vaižganto progimnazijos komandą. Trečioji vieta atiteko Gražinos pagrindinės mokyklos komandai.

2004 m. grupėje su varžovais nusprendę nejuokauti Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos komandą nuo pat pirmos estafetės vadžias paėmė į savo rankas iš išlaikė iki varžybų pabaigos. Tuo užsitikrindami pirmąją vietą ir rajoną atstovauti zoninėse varžybose. Savo krepšelyje iškovoję daugiausiai antrųjų vietų, kurios lėmė antrosios vietos diplomus Vaižganto progimnazijos komandai. Trečiąją iškovotą vietą džiaugėsi Gražinos pagrindinės mokyklos komanda.